O nas

Nasza firma powstała w 2012 roku rozpoczynając swoją działalność na Tarchominie w wynajętym mieszkaniu. Był to skromny lokal trudno dostępny dla naszych klientów. Od września 2013 roku przenieśliśmy naszą działalność do prawdziwego lokalu usługowego przy ulicy Pancera na Tarchominie. Od tego czasu nasza firma zaczęła się rozwijać i zdobywać uznanie wśród klientów, którzy ciągle do nas wracają. Po 3 latach obecności na Tarchominie przyszedł czas na rozwój w związku z tym od 19 marca 2015 otwieramy przy współpracy z gabinetem fryzjersko-kosmetycznym Szał Ciał nasz drugi gabinet zlokalizowany na Ursynowie przy ulicy Hawajskiej 15 w lokalu Szał Ciał.

Społeczna odpowiedzialność biznesu (csr):

Od samego początku nasza firma zatrudnia osoby niepełnosprawne. Są to osoby niewidome, które posiadają tytuł technika masażu dzięki czemu mają najwyższe uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty. Dzięki dużemu zapałowi do pracy i podnoszenia kwalfikacji uczestniczą w różnorakich kursach zwiększających stale poziom wiedzy i umiejętności.

Wiadomo bowiem od dawna iż osoby niewidome są najlepszymi masażystami dzięki wyczulonemu zmysłowi dotyku.

Zatrudnienie niewidomych masażystów w połączeniu z ich zaangażowaniem oraz zaangażowaniem i umiejętnościami osób zarządzających stanowi o naszym sukcesie

100% zespołu stanowią osoby niepełnosprawne (niewidome)

Zapraszamy do nas!